Kvalita života občanov - výzvy, determinanty a riešenia III.

Tlačená publikácia Kvalita života občanov - výzvy, determinanty a riešenia III.

978-80-574-0331-9

Zostavovateľ:Eva Mihaliková
Rok vydania:2024
Dostupné od:06.06.2024
Typ dokumentu:zborník vedeckých prác
Fakulta/pracovisko UPJŠ:Fakulta verejnej správy UPJŠ
Poznámka:Zborník je súčasťou riešenia projektu VEGA č. 1/0055/22 „Význam smart technológií v procese zmierňovania ekonomických a sociálno-psychologických dopadov pandémie COVID-19 na kvalitu života občanov,”

Nekonferenčný zborník vedeckých prác „Kvalita života občanov - výzvy, determinanty a riešenia III.” prezentuje aktuálny stav a možné trendy v oblasti zvyšovania kvality života občanov v postcovidovom období. Publikované výstupy sú orientované na rôzne aspekty života, ktoré ovplyvňujú kvalitu života občanov. Autori vo svojich príspevkoch skúmajú prístupy k meraniu kvality života občanov, analyzujú vybrané indikátory kvality života občanov, skúmajú determinanty ovplyvňujúce kvalitu života občanov, poukazujú na dopad pandémie COVID-19 na vybrané aspekty kvality života občanov a poukazujú na implementáciu Iniciatívy na podporu zamestnanosti mladých ľudí a Agendy 2030 pre udržateľný rozvoj.