Tlačená publikácia Ošetrovateľstvo vo vnútornom lekárstve II. Ošetrovateľská starostlivosť pri vybraných ochoreniach srdcovo-cievneho systému.

978-80-574-0336-4

Autori:Mária Sováriová Soósová - Renáta Suchanová - Libuša Tirpáková
Rok vydania:2024
Dostupné od:21.06.2024
Fakulta/pracovisko UPJŠ:Lekárska fakulta UPJŠ
Poznámka:Táto publikácia vznikla ako súčasť riešenia projektu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR KEGA 001UPJŠ-4/2024.
DOI:https:// doi.org/10.33542/OVL-0336-4

Predkladaná vysokoškolská učebnica prináša poznatky z oblasti ošetrovateľskej starostlivosti u pacientov s ochoreniami srdcovo-cievneho systému. Je určená pre poslucháčov odboru ošetrovateľstvo v rámci pregraduálneho a postgraduálneho vzdelávania, sestrám pracujúcim v tejto oblasti, ako aj ďalším odborníkom z nelekárskych vedných disciplín, ktorí sa zaoberajú starostlivosťou o pacientov s kardio-vaskulárnymi chorobami.