JARNÁ ŠKOLA DOKTORANDOV 2024

Rok vydania:2024
Dostupné od:03.06.2024
Typ dokumentu:zborník príspevkov

V dňoch 4. – 6. júna 2024 sa bude v Starej Lesnej konať už 10. ročník celouniverzitného podujatia Jarná škola doktorandov UPJŠ. V rámci odborného programu odznie päť plenárnych prednášok významných odborníkov z Univerzity Pavla Jozefa Šafárika a Univerzity Komenského a uskutoční sa jeden workshop. Prezentovať výsledky svojej doterajšej vedeckovýskumnej práce bude spolu 47 doktorandov dennej formy štúdia, z toho 23 doktorandov v  sekcii lekárskych a prírodných vied (Lekárska fakulta/Prírodovedecká fakulta) a 24 doktorandov v sekcii spoločenskovedných a humanitných vied (Právnická fakulta/Fakulta verejnej správy/Filozofická fakulta). Súčasťou odborného programu podujatia bude panelová diskusia s Vedením Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.