Zborník abstraktov z X. medzinárodného geografického kolokvia

Tlačená publikácia Zborník abstraktov z X. medzinárodného geografického kolokvia

978-80-574-0348-7

Zostavovatelia:Marián Kulla – Ladislav Novotný – Petra Dávidová – Anton Uhrin
Rok vydania:2024
Dostupné od:07.10.2024
Typ dokumentu:zborník abstraktov
Fakulta/pracovisko UPJŠ:Prírodovedecká fakulta UPJŠ
DOI:https://doi.org/10.33542/MGK-0348-7

Danišovce 16. – 18. 10. 2024

Zborník abstraktov, ktorý máte pred sebou, obsahuje príspevky prezentované na X. Medzinárodnom geografickom kolokviu v Danišovciach. Ústav geografie na Prírodovedeckej fakulte UPJŠ v Košiciach toto podujatie organizuje už od svojho vzniku ako platformu na výmenu vedeckých poznatkov, primárne medzi geografmi zo Slovenska a Česka. Aktuálny jubilejný ročník spoluorganizovali Prírodovedecká fakulta UPJŠ v Košiciach, Slovenská geografická spoločnosť pri SAV v Bratislave v zastúpení jej Košickej pobočky a spoločnosť UMBRA Solutions Košice.