Znížená cena! Ošetřovatelství pro střední zdravotnícké školy IV - Dermatovenerologie, oftalmologie, ORL, stomatologie

978-80-247-4342-4

na sklade

Autor:Lenka Slezáková a kol.
Rok vydania:2014

Druhé, doplněné vydání úspěšné základní učebnice ošetřovatelství uzavírá čtvrtým dílem studijní materiály pro žáky středních škol. Publikace je rozčleněna na celky zpracovávající problematiku ošetřovatelské péče v dermatovenerologii, očním lékařství, otorinolaryngologii a stomatologii. Po prostudování učebnice prokáží žáci znalost základních teoretických poznatků o příčinách, projevech a léčbě nejčastějších onemocnění a stavů. Nabytí těchto vědomostí společně s využitím mezipředmětových vztahů umožní vyhledat, posoudit a popsat potřeby pacientů, plánovat a realizovat kvalitní ošetřovatelskou péči. Kniha je doplněna množstvím obrázků a fotografií, které bohatě ilustrují problematiku onemocnění v těchto vybraných klinických oborech.