Zubné lekárstvo

978-83-949243-1-7

Tlačená publikácia

26,36 €
26,36 € bez DPH


Kľúčové slová:

Ďalšie informácie

Autor:Luis Raul Lepori
Preklad:Eva Kovaľová • Mária Matuševská • Tatiana Klamárová
Rok vydania:2018
Vydanie:aktualizované vydanie
Typ dokumentu:učebnica
Jazyk publikácie:slovenčina
Počet strán:190

Popis

Zubné lekárstvo - Miniatlas je svetoznáma publikácia autora Dr. Luis Rául Léporiho preložená do mnohých svetových jazykov. Z angličtiny do slovenčiny ju preložili doc. MUDr. E. Kovaľová a kol.

Publikácia obsahuje 190 plnofarebných strán s kapitolami celej zubnej medicíny: anatómia, fyziológia, patológia tvrdých zubných tkanív a ich liečba, patológia parodontu, okluzálna patológia a jej liečba, zubné implantáty, prevencia. Je určená pre každodennú prácu v zubnej ambulancii, pre študentov zubného lekárstva a dentálnej hygieny. Má slúžiť ako vizuálna pomôcka pri vysvetľovaní a informovaní pacienta, pri odpovedi na rôzne otázky týkajúce sa anatómie, fyziológie a patológie rôznych tkanív a orgánov ľudského tela, snímacej a fixnej protetiky, implantológie... Každá dvojstrana obsahuje text a ilustráciu. Ilustrácie sú jasné a presné a zahŕňajú všetky potrebné detaily k pochopeniu problematiky.

MINIATLAS ZUBNÉ LEKÁRSTVO je najčastejšie prekladaná publikácia zubného lekárstva s najmodernejšími informáciami a nádhernými ilustráciami v poslednom období na celom svete.

Možno vás zaujmú aj tieto publikácie