Selected topics from Neurosurgery

Igor J. Šulla a kol.

978-80-7097-883-2

Autor:Igor Šulla
Spoluautori:Aurélia Kollová, Martina Pilátová, Jarmila Szilasiová, Vladimír Balik, Igor Šulla, Tatiana Foltánová,
Rok vydania:2011
Fakulta:Lekárska fakulta UPJŠ
Klinika:Neurochirurgická klinika

Učebnica „Vybrané kapitoly z neurochirurgie“ je určená zahraničným študentom všeobecného lekárstva Univerzity Pavla Jozefa Šafárika, Lekárskej fakulty v Košiciach a lekárom, zameraným hlavne na všeobecné lekárstvo. Je napísaná v anglickom jazyku, jazykové otázky autori konzultovali so slečnou Grace V. Ryan a Ing. Evou Šúverovou. Rukopis obsahuje 308 strán, text je usporiadaný do 14 kapitol, vložených je do neho 23 tabuliek, 153 obrázkov (27 farebných fotografií a schém, 136 reprodukcií natívnych rtg snímok, USG, CT, MRI vyšetrení a čierno-bielych náčrtov), ukončený je indexom. Na konci každej kapitoly sú uvedené bibliografické údaje jednotlivými autormi odporúčanej literatúry a doplňujúcich zdrojov.

Odporúčame

Darina Kluchová

Miroslav Gajdoš, Igor J.Šulla a kol.

Zuzana Gdovinová