Fitness s Evou Samkovou účinnost cviků podle EMG

na sklade

Autor:Jiri Kral
Rok vydania:2017

Přehled cviků a příkladů tréninkových programů je jedinečný tím, že účinnost uvedených cvičení byla ověřena metodou povrchové elektromyografie. Funkce svalů je na rozdíl od mechanického odvození pouze ze znalosti jejich začátků a úponů objektivizována.
V knize jsou fotografie cviku, anatomické kresby svalových partií a popis provedení cviku. Trenér vybere vhodné listy a sestaví z nich vlastní tréninkový plán. Demonstraci cviků provádí Eva Samková, vítězka OH v Soči ve snowboardcrossu. Autor je jejím kondičním trenérem.
Publikace je určena širokému okruhu zájemců od odborníků-trenérů posilování přes učitele tělesné výchovy a studenty tělovýchovných škol až po zájemce o domácí cvičení. Kniha byla zpracována na podkladě mnohaletého výzkumu kineziologie.