Ošetřovatelství pro střední zdravotnícké školy 2.ročník - 2.díl

978-80-247-5330-0

Autor:Jarmila Kelnarová a kol.
Rok vydania:2016

Druhé vydání úspěšné učebnice pro 2. ročník oboru zdravotnický asistent. Moderní učebnice ošetřovatelství je jako jediná na trhu připravena přímo pro žáky oboru zdravotnický asistent na SZŠ. Navazuje na úspěšnou učebnici ošetřovatelství pro 1. ročník a zahrnuje náročnou látku se všemi tématy, které budoucí zdravotnický asistent musí v průběhu 2. ročníku studia zvládnout. Po prostudování bude žák schopen zcela plnit studijní požadavky pro tento předmět. Učebnici bohatě doplňují fotografie a obrázky, kontrolní otázky pro opakování a kompetence pro práci zdravotnického asistenta.
Tak jako učebnici pro 1. ročník a pro 2. ročník – 1. díl, je i tato publikace doplněna další učební pomůckou – pracovními sešity, které slouží k procvičení a upevnění znalostí získaných v učebnici.