Otoneurologie a tinitologie

978-80-247-4345-5

Autor:Aleš Hahn
Rok vydania:2015

Publikace je určena zejména otorinolaryngologům, neurologům, praktickým lékařům, ale i studentům lékařských fakult – charakter je pre- i postgraduální.
Kniha navazuje na úspěšnou a zcela vyprodanou publikaci autora z roku 2004. Byla dopracována podle posledních poznatků v oboru, doplněny jsou nově některé progresivní vyšetřovací metody (např. počítačová posturografie TETRAX), byla zařazena kapitola tinitologie, jsou uvedeny i vybrané didaktické kazuistiky.
Bohatě obrazově dokumentovaná publikace (téměř 80 obrázků a schémat, mnohá v barvě) je strukturována do tří částí – první tvoří vyšetřovací metody, anatomické poznámky a zásadní rozdělení problematiky, druhá část je věnována jednotlivým onemocněním, třetí problematice tinitu.