CVIKY A PROTAHOVÁNÍ PŘI SEDAVÉM ZAMĚSTNÁNÍ

Autor:Frank Thömmes
Preklad:Iva Michňová
Rok vydania:2018

Zatočte s bolestí zad způsobenou dlouhodobým sezením!Pomocí jednoduchých cviků, které můžete snadno provádět v kanceláři či doma, předejdete i vážnějším problémům.Sezení je někdy označováno jako „nové kouření“. Je podobně nebezpečné – nenápadně poškozuje zdraví a zkracuje život. Často sedíme nejen v zaměstnání, ale i cestou do práce a doma u televize nebo počítače. Zasportovat si dvakrát týdně nic nezachrání! Důležité je dělat si při sezení přestávky, krátce si zacvičit a více chodit.Tato příručka nabízí vše potřebné k tomu, abyste se i v kanceláři udrželi v pohybu a zdraví. Představuje jednoduché, ale velmi účinné cviky pro posílení a mobilizaci různých částí těla, pro protahování a automasáže, které vám efektivně a snadno pomohou při problémech způsobených dlouhým sezením a umožní vám předejít dlouhodobým škodám. Autorem této knížky je zkušený lektor školy zad a odborník na funkční trénink a podporu zdraví na pracovišti.