Objednávanie tlačených publikácií:

1. Vyberte si publikáciu a vložte do košíka.
2. Po ukončení nákupu prejdite do košíka kliknutím na položky košíka (vpravo hore)
3. Zaregistrujte sa, alebo sa prihláste.
4. Z "Možností doručenia" vyberte jeden z bodov:
                                                       - "Osobný odber" (v prípade, že si chcete prísť pre tovar osobne
                                                                                 do Univerzitnej predajne kníh UPJŠ - poplatok je 0 €)
                                                       - "Slovenská pošta" (v prípade ak chcete tovar odoslať na dobierku
                                                                                     na vašu adresu - poštovné a balné je 6 € s DPH)
5. Prečítajte si "Všeobecné obchodné podmienky" a zaškrtnite súhlas.
6. Vyberte spôsob platby:
                                  - "Platba v hotovosti" (v prípade ak si prídete pre tovar osobne)
                                  - "Platba za dobierku" (v prípade, ak vám máme tovar odoslať)

Ak objednávate tlačené publikácie, nevyberajte platbu prevodom na účet!

Objednávanie elektronických publikácií:

1. Vyberte si publikáciu a vložte do košíka.
3. Zaregistrujte sa, alebo sa prihláste.
4. Z "Možností doručenia" vyberte - "Elektronické sprístupnenie publikácie"
5. Prečítajte si "Všeobecné obchodné podmienky" a zaškrtnite súhlas.
6. Vyberte spôsob platby: - "Platba prevodom na účet"

Ak máte záujem aj o tlačené aj o elektronické publikácie zároveň, prosíme, aby ste si vytvorili dve rozdielne objednávky:

- jednu na elektronické publikácie s výberom platby prevodom
- a druhú na tlačené publikácie s výberom platby za dobierku, alebo v hotovosti (podľa vašich požiadaviek).

Ďakujeme za pochopenie.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte našu zákaznícku podporu.